headerImage
Культурний простір

Букмекери визначилися з шансами номінантів на Оскар-2021

Олег Приходько

Через 2 тижні після оголошення 15 березня коротких списків номінантів на Оскар-2021 букмекери визначили шанси кожного з них на перемогу у 4 головних номінаціях. Оголошення переможців відбудеться 25 квітня

Трохи заробить той, хто зробить ставку на те, що Оскар-2021 найкращій акторці за головну жіночу роль вручатимуть Кері Малліґан («Перспективна дівчина») – експерти вважають її шанси на перемогу найвищими.

Більше можна заробити, поставивши на перемогу акторок Андри Дей («Сполучені Штати проти Біллі Голідей»), Френсіс Макдорманд («Земля кочівників»), Віоли Девіс («Ма Рейні: мати блюзу»).

Найкращим актором на Оскарі-2021 можуть назвати померлого торік Чедвіка Боузмена за його останню головну роль у «Ма Рейні: мати блюзу» .

Також високо оцінюють шанси на статуетку Оскар у Ентоні Гопкінса, Різа Ахмеда, Стівена Яна (Yeun) й Ґері Олдмена.

У номінації «Найкращий фільм» найменше грошей зароблять ті, хто поставить на перемогу роад-муві «Земля кочівників» сценаристки, режисерки й монтажерки Хлої Чжао.

Серед інших номінантів – стрічки «Перспективна дівчина», «Манк», «Суд над чиказькою сімкою».

Оскара за найкращу режисуру, на думку букмекерів, забере додому, ймовірно, знов-таки Хлоя Чжао.

Також великі шанси у Еміралд Феннелл (сценаристка, режисерка, продюсерка і акторка «Перспективної дівчини») або в Девіда Фінчера (режисер стрічки «Манк»).

Нагадаємо, премію Гільдії сценаристів США за 2020 рік отримали автори сценаріїв фільмів «Борат 2» і «Перспективна дівчина»

Теги розділу

Оскар
премія
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

3 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись