headerImage
Економіка

Держбанк через аукціон позбувся кількох сотень квартир

Антон Годенко

Загальна площа проданого житла складає понад 20 тисяч квадратних метрів

«ПриватБанк» продав через електронний аукціон OpenMarket 229 квартир на загальну суму 414 715 883 грн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції України.

Як зазначили у Мін’юсті, сума зароблених від продажу квадратних метрів коштів для банку склала – 14 722 306 грн.

Найдорожче була продана квартира вільного планування в місті Дніпро – ціна реалізації склала 7 454 600 грн.

Водночас квартира з найбільшим зростанням ціни – на 41%, була продана за 280 тисяч грн та знаходиться в смт Шацьк Волинської області.

«Загальна площа проданих квартир для ПриватБанку складає 21 668,7 кв. м. Це приблизно, як середній торговельний центр у Києві або 24-поверховий житловий будинок. Сума продажу майна банку за всіма реалізованими лотами на OpenMarket сягнула вже 768 млн грн», – сказав генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Нагадаємо, на початку травня поточного року «ПриватБанк» продав через електронний аукціон OpenMarket 38 нафтобаз на загальну суму 160 788 158 гривень.

Теги розділу

банк
Приватбанк
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись