headerImage
Наука і освіта

Два українських виші потрапили до світового рейтингу за можливостями працевлаштування

Антон Годенко

Відомий столичний інститут вперше потрапив до списку кращих

Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрапили до світового рейтингу вишів за можливістю працевлаштування їхніх студентів після завершення навчання. Як повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України, такі дані рейтингу оприлюднило Міжнародне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds.

За результатами досліджень КНУ імені Тараса Шевченка посів позицію в діапазоні 301–500, а столичний політех, який вперше увійшов до рейтингу, дебютував в діапазоні 501+.

Таким чином, два українських університети включені до підсумкової опублікованої таблиці, яка містить 550 найкращих вищих навчальних закладів з точки зору можливостей працевлаштування після закінчення навчання.

Нагадаємо, за результатами соціологічного опитування, 40% українців вважають, що закордонні навчальні заклади забезпечують більш високий рівень знань, натомість українські виші назвали 15% опитаних.

вишВУЗобразованиеосвітарейтинг
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись