headerImage
Економіка

Фонд гарантування вкладів виставив на продаж активи дев’яти банків

Антон Годенко

На торги виносяться права на вимоги за банківськими кредитами, нерухомість, цінні папери

Протягом поточного тижня запланований продаж активів 9 банків, що ліквідуються, на загальну суму 1 290,69 млн грн. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Як зазначили у ФГВФО, із них на суму 806,62 млн грн виставлено на продаж права вимоги за виданими банками кредитами, а на суму 443,2 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби банків. Крім того, цінні папери торгуватимуться за 25,68 млн грн, дебіторська заборгованість перед банками за – 15,19 млн грн.

Зокрема, на цьому тижні на продаж виставлені активи ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» на загальну суму 357,8 млн грн, АТ АКБ «АРКАДА» на загальну суму 264,25 млн грн, ПАТ «ЗЛАТОБАНК» на загальну суму 254,61 млн грн, АТ «Місто Банк» на загальну суму 179,73 млн грн, ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» на загальну суму 123,28 млн грн і АТ «ВТБ БАНК» на загальну суму 89,48 млн грн.

Також протягом тижня планується продаж активів АТ «РОДОВІД БАНК», АТ «БАНК ВЕЛЕС» та АТ «Банк «Фінанси та Кредит».

Нагадаємо, «ПриватБанк» продав через електронний аукціон OpenMarket 229 квартир на загальну суму понад 414 млн грн.

 

Теги розділу

активи
банк
торги
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись