headerImage
Наука і освіта

Global Teacher Prize Ukraine 2021: названо 10 найкращих вчителів країни

Олег Приходько

Найпрестижніша українська освітня премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила десятку найкращих вчителів країни.

Імена зіркових педагогів 2021 року традиційно проголошено у День Знань, 1 вересня. Список 10 найкращих вчителів України:

  • Павло Віктор (Одеса; фізика)
  • Юлія Должанська (Харків; українська мова та література)
  • Лідія Насонова (Харків; українська мова та література, зарубіжна література)
  • Богдан Завидовський (Дніпро; біологія, хімія).
  • Оксана Єрохіна (Херсон; англійська мова)
  • Ганна Бут (Мелітополь; біологія, німецька мова)
  • Оксана Хомич (Київ, початкова школа)
  • Валентина Гатальська (Київ; англійська мова)
  • Гліб Репіч (Київ; хімія)
  • Артур Пройдаков (Київ; українська мова та література)

Один із них у День Учителя, 2 жовтня, стане переможцем і виграє головний приз – 250 тисяч гривень.

Окрім головного призу, один із фіналістів може стати народним обранцем та отримати приз глядацьких симпатій. Для цього за фіналіста можна проголосувати за посиланням на сайті служби новин ТСН.

Нагадаємо, вчителів планують забезпечити ноутбуками за двадцять тисяч гривень.

педагог
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 15 днів 1 година

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 1 година

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись