headerImage
Економіка

Ілон Маск заробив за один день 7,2 млрд доларів

Наталія Бойко

Генеральний директор Tesla обігнав засновника Microsoft, але так і не наздогнав власника Amazon

ФОТО: ccn.com

Вчорашнє зростання курсу акцій компанії Tesla на 6,5% за один день збільшило статки Ілона Маска на 7,2 млрд – до 127,9 млрд доларів. Як повідомляє DW, загалом з початку року доходи засновника Tesla зросли на 100,3 млрд доларів.

Таким чином, Маск посів друге місце в рейтингу мільярдерів за версією Bloomberg, змістивши з цієї позиції засновника Microsoft Білла Гейтса.

Читати також: Ілон Маск зробив чотири тести на коронавірус, щоразу отримуючи різні результати

Статки Гейтса наразі оцінюються в 127,7 млрд доларів, при цьому, як зазначає агентство dpa, це число було б значно вищим, якби Гейтс не витрачав велику кількість грошей на благодійність.

Найбагатшою людиною в світі зараз вважається власник Amazon Джефф Безос – його статки оцінюються в 182 млрд доларів.

Теги розділу

Tesla
рейтинг
Останні новини
Опитування
poll7x
4 063

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись