headerImage
Економіка

Кабмін хоче встановити ціни на пластикові пакети у магазинах

Наталія Бойко

Постанову планувалося ухвалити на засіданні уряду 17 листопада, проте рішення було відкладено

Кабінет Міністрів має намір встановити мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на проєкт постанови, підготовлений Міністерством економіки.

Документ встановлює мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети у формі рукава, з дном та відкритою горловиною зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів у наступних розмірах:

  • 2,00 грн – без ручок (без бічних складок);
  • 2,50 грн – без ручок (з бічними складками); з ручками (без бічних складок);
  • 3,00 грн – з ручками (з бічними складками).

Ціни вказані за один пакет із ПДВ.

Як зазначається у пояснювальній записці до проєкту постанови, згідно із законом «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», розповсюдження пластикових пакетів проводиться виключно на платній основі.

Читати також: За продаж пластикових пакетів можуть оштрафувати на десятки тисяч

Вимоги закону не поширюються на пластикові пакети та надтонкі пластикові пакети шириною до 225 мм (без бічних складок), глибиною до 345 мм (з урахуванням бічних складок), довжиною до 450 мм (з урахуванням ручок), які призначені для упаковки та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів з них, сипучих продуктів, льоду та поширюються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка до 1 січня 2023 року.

Постанову планувалося схвалити на засіданні уряду 17 листопада, проте рішення було відкладено.

екологіяКабминКабмінценыціниэкология
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись