headerImage
Культурний простір

Канадка, яка вкрала 15 років тому артефакти з Помпей, повернула їх через «прокляття»

Наталія Бойко

За словами жінки, предмети принесли їй нещастя

36-річна канадка вирішила повернути в Помпеї дві мозаїчні плитки, фрагменти амфори і шматок кераміки, які вона вкрала звідти під час туристичної поїздки 15 років тому. Пакет із вкраденими предметами жінка на ім’я Ніколь переслала туристичному агентові в Італію разом із письмовим визнанням провини, повідомляють «Экономические новости».

«Будь ласка, візьміть предмети назад, вони приносять нещастя», – йдеться в листі.

За словами канадки, вона вкрала їх тому, що хотіла мати «шматочок історії». Однак всі ці роки жінку та її родину переслідували проблеми, і тепер вона засвоїла урок і просить «вибачення у Бога».

«Зараз мені 36 років, і у мене двічі був рак молочної залози. Останнього разу все закінчилося подвійною мастектомією. У мене та моєї родини також були фінансові проблеми. Ми хороші люди, і я не хочу перекладати це прокляття на своїх близьких», – написала Ніколь.

Читати також: У Лондоні за $ 6,5 млн продадуть з молотка монету віком 2 000 років

Ніколь виявилася не єдиною, хто розкаявся в крадіжці артефактів з археологічного парку Помпей. Ще одна подружня пара з Канади надіслала в Помпеї кілька каменів, вкрадених в 2005 році.

«Ми взяли їх, не думаючи про біль і страждання, які відчули бідні люди під час виверження Везувію і жахливої ​​смерті. Ми шкодуємо. Будь ласка, вибачте нас за цей ганебний вчинок. Нехай їхні душі спочивають з миром», – написали вони.

Теги розділу

крадіжка
кража
Помпеи
Помпеї
banner
Останні новини
Опитування

Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Розмова Зеленського з народом не вдалась. Чому провалилась ідея "5-ти запитань від Президента"?

Як відомо, під час проведення місцевих виборів, за ініціативою Володимира Зеленського пройшло опитування по 5-ти питаннях народові від Президента. Судячи із багатьох зджерел, люди вкрай неохоче відзивались на цю ініціативу. Узагалі спробу налагодити діалог між суспільством і владою можна тільки вітати. Чому ж люди так пасивно поставились до президентської ініціативи? Можна додавати власні варіанти відповідей!

Image

Єгор Сонін

0 коментарів


poll3x
8

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 4 години

Чи потрібно вводити в Україні жорсткий карантин для запобігання поширення COVID-19?

Країни Європи починають повертатись до запровадження жорстокого карантину через постійне зростання кількості хворих на коронавірус. Чи потрібно Україні повертаитись до "весняного" карантину?

Image

Катя Кириченко

2 коментарі


Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Що ви будете читати після закриття електронного реєстру декларацій?

Згідно прийнятого 27 жовтня Конституційним судом України рішення, відкритий електронний Реєстр декларацій (де наші держслужбовці декларують свої статки, і створення якого було одним з головних вимог Заходу до України як умови для розширення співпраці, включаючи надання Україні безвізового режиму з ЕС) припинив своє існування. Тепер замість понад 4 мільйонів декларацій на відповідному сайті висить лаконічний напис про те, що "На виконання рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 №13-р/2020 доступ припинено". Крім можливих зовнішньо - та внутрішньополітичних наслідків таке рішення КС має ще й звичайний людський вимір – тепер «маленький українець», в житті якого стараннями влади було й так вже не дуже багато радощів, залишився без однієї з останніх – він більше не може зайти до «Світової павутини» та з певним злорадством «понасолоджуватися» статками своїх «небожителів», яких сам же, де-факто

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись