headerImage
Наука і освіта

Понад половина українських учнів негативно сприймає онлайн-навчання

Антон Годенко

Соціологи провели порівняльне опитування серед дітей у двох країнах

Більшість українських і польських учнів оцінюють дистанційне навчання негативно: 46% серед поляків та 51% – серед українців. Такі результати дослідження оприлюднює Київський міжнародний інститут соціології.

За результатами соцопитування, традиційній формі навчання надали значну перевагу учні обох країн – 60% польських і 65% українських.

Водночас переважна більшість респондентів вказала, що рівень викладання на онлайн-уроках нижчий, ніж на уроках в класах. Серед польських учнів про це зазначили  65% респондентів, серед українських – 57%.

Крім того, виявилося, що одним із найбільших бар’єрів для учнів обох країн є незручності, пов’язані з необхідністю рано вставати й добиратись в школу – його вказали 34% польських та 36% українських школярів.

Опитування проводилося з 15 до 27 серпня 2021 року. Методом особистих інтерв’ю з використанням комп’ютера було опитано 1 022 українських учнів, що мешкають у 78 населених пунктах усіх областей України, за винятком тимчасово окупованих територій АР Крим і окремих районів у Донецькій та Луганській областях. Статистична похибка не перевищує 2,4%.

Нагадаємо, вчені Оксфордського університету встановили, що дистанційне навчання не змогло замінити навчання в реальних класах, тому діти майже нічого не вивчили.

опитуванняопросученикиучнішкола
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 15 днів 1 година

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 1 година

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись