headerImage
Економіка

«Прямий, миттєвий, спустошливий ефект»: криптоінвестори створили сайт для оцінки збитків від твітів Ілона Маска

Наталія Бойко

Створювачі сайту вирішили відстежувати ефекти повідомлень Маска на вартість криптовалют

ФОТО: The Times

Противники Ілона Маска створили «ілонометр» – сайт, що займається розрахунком збитків на ринку криптовалюти під впливом твітів Маска.

«Цьому мільярдерові завжди не вистачатиме маніпуляцій з ринком, так що ми вирішили відстежувати і візуалізувати ефекти його твітів на вартість криптовалют та спільноту», – цитує повідомлення створювачів ресурсу УНІАН.

Сайт пропонує докладні графіки з візуалізацією того, як твіти Маска впливають на криптовалютний ринок. За словами його творців, поведінка людей на криптовалютному ринку надто емоційна, а Ілон Маск є, ймовірно, найвпливовішою персоною в галузі. Його твіти мають «прямий, миттєвий, спустошливий ефект на ринки».

Раніше, в середині травня, заява Маска про те, що компанія Tesla продасть свої біткоїни, вартість яких на початок лютого становила $ 1,5 млрд, обвалила курс цієї криптовалюти після тривалого періоду безпрецедентного зростання. Ще одне падіння курсу (на 6%) було зафіксовано 4 червня – після того як Маск знову натякнув у «Твіттері» на зниження свого інтересу до біткоїнів, повідомляє агентство.

Нагадаємо, в листопаді минулого року засновник Tesla заробив за один день 7,2 млрд доларів.

Теги розділу

криптовалюта
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись