headerImage
Економіка

У найближчі 10 років у Великій Британії зникнуть сигарети Philip Morris

Наталія Бойко

Компанія запроваджує перехід на електронні засоби тютюнопаління

Компанія Philip Morris припинить продаж традиційних сигарет у Великобританії протягом 10 років. Про це заявив генеральний директор компанії Яцек Ольчак, передає «Економічна правда» із посиланням на Daily Mail.

За словами Ольчака, багато курців наразі погано поінформовані про те, що існують альтернативні засоби паління – зокрема, електронні сигарети. На його думку, «за допомогою правильно складених законів та інформаційної роботи в деяких країнах» можна за 10 років «раз і назавжди вирішити проблему тютюнопаління».

У Philip Morris вважають, що у Великій Британії це могло б відбутися і за менший термін, і готові відмовитися протягом 10 років від продажу своїх сигарет – зокрема, суперпопулярної марки Marlboro.

«Я хочу, щоб для нашої компанії куріння стало пройденим етапом. Марка Marlboro зникне. Найкращий вибір для споживачів – перестати палити, але якщо вони не можуть це зробити, то найкраща найближча альтернатива – перейти на інші продукти, які краще за сигарети», – заявив Ольчак.

Нагадаємо, в Україні обсяг контрафактних сигарет сягнув понад 10% загального ринку.

Теги розділу

Великобритания
сигарети
сигареты
табак
тютюн
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись