headerImage
Економіка

Україна на третину збільшила доходи від експорту риби

Антон Годенко

Німеччина, США та Молдова є найбільшими споживачами українських водних біоресурсів

Протягом січня–березня поточного року Україною поставлено на зовнішні ринки 2828 тонн риби та інших водних біоресурсів на загальну суму 10,4 млн дол. США. Про це повідомляє Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Як зазначили в Агентстві, такий результат у грошовому вимірі приніс на 29% більше доходів, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільшими покупцями української риби та інших водних біоресурсів у грошовому вимірі стали Німеччина (нею сплачено 3 277,1 тис. дол. США за 464 тонни) та Молдова (1 521,4 тис. дол. США за 706,6 тонни).

Також значні поставки було здійснено до Данії (на 1 341 тис. дол. США за 285,7 тонн), Литви (791,6 тис. дол. США, 256,2 тонни), Ізраїлю (630 тис. дол. США, 72,7 тонни), Угорщини (424,3 тис. дол. США, 87,2 тонни) та Нідерландів (406,1 тис. дол. США, 55,4 тонни).

Нагадаємо, у 2020 році Україна імпортувала 42,4 тис. т червоної риби на загальну суму $160,8 млн, що на 31% перевищує аналогічний показник минулого року.

 

 

 

Теги розділу

експорт
риба
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись