headerImage
Наука і освіта

Українці посіли 44 місце у світі за знанням англійської

Антон Годенко

Торік Україна входила до групи з низьким рівнем знання мови Британських островів

Україна посідає 44 місце із 100 країн світу за рівнем знання її населенням англійської мови. Такі дані дослідження наводить компанія EF EPI за результатами тестування 2,2 млн дорослого населення.

Згідно з даними дослідження, рівень володіння українцями англійською мовою є середнім у той час, як рік тому назад громадяни країни мали низький рівень володіння цією мовою і посідали 43 місце у відповідному рейтингу.

Варто зазначити, що рівень володіння англійською серед українських чоловіків складає 63,13% (середній показник у Європі – 69,13%, у світі – 62,25%), а рівень володіння мовою серед українок сягає 63% при середніх європейських показниках у 68,5% і світових – 62,75%.

У групі із середнім рівнем знання англійської мови разом з Україною із країн пострадянського табору розташувалися Грузія (47%), Білорусь (41%).

Нагадаємо, Україна потрапила до списку найбільш конкурентоспроможних талантів і посіла 42 місце рейтингу.

Теги розділу

англйський
знання
мова
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 21 година

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 21 година

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишився 10 днів 21 година

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись