headerImage
Культурний простір

Ювелірний дім Фаберже створить яйце до ювілею «Гри престолів» за $2,2 млн

Анна Головаш

Яйце буде присвячене одній з головних героїнь серіалу Дейєнеріс Таргарієн

ФОТО: hollywoodreporter.com

Відома ювелірна компанія Фаберже оголосила про випуск яйця до Великодня, яке буде присвячене ювілею культового серіалу «Гра престолів». 17 квітня 2021 року виповнюється рівно 10 років з того моменту, як глядачі побачили першу серію популярного шоу. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Обіцяють, що витвір ювелірного мистецтва буде присвячений одній з головних героїнь серіалу Дейєнеріс Таргарієн. Яйце оздоблять діамантами та рубінами, а всередину помістять червоного дракона з розправленими крилами та корону, яку б могла носити Дейєнеріс, якби посіла трон.

У створенні ексклюзивного яйця брали участь головна дизайнерка Фаберже Ліза Таллгрен та дизайнерка костюмів «Гри престолів» Мішель Клептон.

«З самого початку розробка цього об’єкта була воістину поетичною. Дизайн відсилає до неймовірної подорожі Дейєнеріс Таргарієн, до головних кольорів її костюмів, її пристрасті до драконів. На яйці були також використані мотиви текстур шкіри драконів», – розповіла Клептон.

Вже зараз оцінюють, що яйце буде коштувати не менше 2,22 мільйона доларів. Компанія презентує яйце вже наприкінці 2021 року.

Нещодавно стало відомо, що актори культового серіалу Кіт Герінґтон (Джон Сноу) та Роуз Леслі (Ігрітт) стали батьками. Вони потрапили до об’єктивів фотокамер, коли разом із дитиною прогулювалися вулицями. У акторів народився хлопчик, цю інформацію підтвердив офіційний представник Кіта Герінґтона.

Нагадаємо, у травні українці будуть відпочивати 13 днів.

 

Теги розділу

Фаберже
яйце
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись