headerImage
Культурний простір

Ювелірний дім Фаберже створить яйце до ювілею «Гри престолів» за $2,2 млн

Анна Головаш

Яйце буде присвячене одній з головних героїнь серіалу Дейєнеріс Таргарієн

ФОТО: hollywoodreporter.com

Відома ювелірна компанія Фаберже оголосила про випуск яйця до Великодня, яке буде присвячене ювілею культового серіалу «Гра престолів». 17 квітня 2021 року виповнюється рівно 10 років з того моменту, як глядачі побачили першу серію популярного шоу. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Обіцяють, що витвір ювелірного мистецтва буде присвячений одній з головних героїнь серіалу Дейєнеріс Таргарієн. Яйце оздоблять діамантами та рубінами, а всередину помістять червоного дракона з розправленими крилами та корону, яку б могла носити Дейєнеріс, якби посіла трон.

У створенні ексклюзивного яйця брали участь головна дизайнерка Фаберже Ліза Таллгрен та дизайнерка костюмів «Гри престолів» Мішель Клептон.

«З самого початку розробка цього об’єкта була воістину поетичною. Дизайн відсилає до неймовірної подорожі Дейєнеріс Таргарієн, до головних кольорів її костюмів, її пристрасті до драконів. На яйці були також використані мотиви текстур шкіри драконів», – розповіла Клептон.

Вже зараз оцінюють, що яйце буде коштувати не менше 2,22 мільйона доларів. Компанія презентує яйце вже наприкінці 2021 року.

Нещодавно стало відомо, що актори культового серіалу Кіт Герінґтон (Джон Сноу) та Роуз Леслі (Ігрітт) стали батьками. Вони потрапили до об’єктивів фотокамер, коли разом із дитиною прогулювалися вулицями. У акторів народився хлопчик, цю інформацію підтвердив офіційний представник Кіта Герінґтона.

Нагадаємо, у травні українці будуть відпочивати 13 днів.

 

Теги розділу

Фаберже
яйце
Останні новини
Опитування
poll2x
52

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 19 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

3 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 19 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишився 3 дні 19 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись