headerImage
Економіка

Залізничники заплатили державі більше десяти мільярдів

Антон Годенко

За користування землею «УЗ» перерахувала близько двох мільярдів гривень податку

«Укрзалізниця» впродовж січня–червня поточного року відрахувала до державного бюджету 13,4 млрд грн податків, що на 12% більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Як зазначили в «УЗ», зокрема, за перше півріччя 2021 року «Укрзалізниця» поповнила державний бюджет на 5 млрд грн, місцеві бюджети – на 4,4 млрд грн, у тому числі земельного податку було сплачено майже 2 млрд грн, та ще майже 4 млрд грн направила на виплату єдиного соціального внеску.

Водночас у січні–червні 2020 року компанія сплатила до державного бюджету 3,9 млрд грн, до місцевих бюджетів – 4,2 млрд грн, а також відрахувала 3,9 млрд грн єдиного соціального внеску. Земельного податку у вказаний період було сплачено 1,7 млрд грн.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» пропонує скасувати земельний податок, а за збережені кошти купувати щорічно по 13 пасажирських поїздів.

 

Теги розділу

податки
УЗ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись