Поширені запитання

Кожний громадянин України може створити опитування в системі. Для цього необхідно зареєструватись у системі та підтвердити свою пошту і мобільний телефон.

"Бліц" - це опитування на "гарячі" теми, що не вимагає повної реєстрації і заповнення профілю користувача. Такий вид опитування створюється виключно адміністрацією порталу, а для участі достатньо ввести ім'я, прізвище і підтвердити електронну пошту.

Опитування після створення проходить модерацію і стає доступним для публічного ознайомлення.

Голосування може проходити в два етапи: 1 раунд - етап з обговоренням, а також можливістю запропонувати свій варіант відповіді, 2 раунд - це тільки голосування

У разі, якщо немає обговорення, голосування проводиться в 1 раунд. У рамках цього раунду голос зараховується один раз і не може бути змінений

У другому раунді можна змінити свою думку, яка була зареєстрована в першому раунді і проголосувати за інший варіант.

Попередні результати доступні тільки користувачам, які брали участь у голосуванні.

Якщо голос зараховано, він може з'явитись у списку з невеликою затримкою, адже статистика оновлюється кожні 10-15 хвилин.

Для того, щоб взяти участь у голосуванні, користувачеві необхідно надати наступні дані: ПІБ Дату народження Стать Соціальний статус Місце проживання (область, місто або район). Точної адреси не потрібно. E-mail і телефон, підтверджені системою *Дана інформація недоступна для публічного перегляду. Крім того, ці дані зашифровані й недоступні навіть адміністраторам платформи. Платформа використовує дані про користувачів лише для побудови статистичних моделей.

Залишати коментарі може лише зареєстрований користувач, підтвердивши реєстрацію через Е-mail.

Щоб стати юридичною особою, треба написати за адресою support@iviche.com

Після завершення голосування запускається детальний підрахунок у всіх категоріях. Буде показано статистику за динамікою голосування і територіальним розподілом голосів.